פרח החיים היא צורה גיאומטרית עתיקה ורבת משמעויות ורבדים. בעיקר, היא מרחיבה את התפיסה שלנו את המציאות.
בהתחברות למשמעויותיה העמוקות, היא מדריכה אותנו פנימה ללמוד את הכלים היחודיים שלנו להגשמה וליצירת מציאות רצויה בחיינו, מתוך קבלה והיענות לזרימה הטבעית שלנו בחיים. 

Pictureהצורה הגיאומטרית המוכרת (והאהובה!) של פרח החיים התגלתה בכל רחבי העולם במקדשים, בתי כנסת, מסגדים וכנסיות, בבתי קברות ובאתרי עוצמה. כשחוקרים אותה מתגלה שבחלק מהמקרים והמקומות (כמו במקדש אוזיריס באבידוס, מצרים) היא נוצרה בדיוק מושלם ותוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, שלא תואמים את הידע והיכולות של התקופות הקדומות (בהתאם למה שידוע לנו בספרות הארכיאולוגית והמדעית). היא מרמזת, אם כך, על קיומה של ציווליזציה מתקדמת עתיקה ועל קשר בין הפלנטה שלנו לתרבויות שמחוצה לה.

מה כל כך מיוחד בצורה הזו שהיה חשוב לקודד אותה על כל כך הרבה אתרים?

בהם החשובים ביותר של העולם העתיק (כמו בכניסה לעיר האסורה בביג’ין, סין)?
אם אכן יש קשר בינה לבין תרבויות חוץ-פלנטריות, האם יש בצורה זו גם רמז לאפשרות של תנועה בין – פלנטרית ואולי בין-גלקטית?
האם לצורה הזו יש קשר לטכנולוגיה מתקדמת, של אנרגיה חופשית?
האם בהטמעתה בכל רחבי הפלנטה שלנו היה ניסיון ללמד אותנו משהו?
לשמר ידע שכנראה נשכח או לא הובן כראוי מעולם?
האם הגענו לעידן בו אנחנו יכולים להתחיל לגלות בתוך עצמנו את האפשרויות החדשות הגלומות באינפורמציה של פרח החיים, שביכולתן לתרום באופן משמעותי לקיום שלנו, הפיזי, המנטאלי, החברתי, הרוחני?

64 טטרהדרונים לפרח החיים

מוצקים אפלטוניים

 הצורה הגיאומטרית של פרי החיים, שנובעת מפרח החיים המלא המורכב מ-64 עיגולים חופפים, מכילה את קובית מטטרון, המכילה את כל המוצקים האפלטוניים יחדיו, ולמעשה את כל הצורות הגיאומטריות הקיימות, והיא מערכת עצומה של מידע.

אחד החוקרים המובילים בעולם בתחום של טכנולוגיה באנרגיה חופשית ותורת שדה מאוחד, הוא נאסים הרמיין, שהיתה לי הזכות ללמוד אצלו וממנו את תורתו. דרך פרישת חוקיות דינמיקת האנרגיה ביקום, נאסים חושף ומגלה את הרובד העמוק ביותר אליו התפיסה המנטאלית יכולה להתחקות והוא מתאר את פרח החיים כ״רשת ההלוגרפית פרקטלית של התארגנות אנרגיה ביקום״ (עוד על כך במאמר היקום המחובר). המילים הגדולות האלה בעצם מבטאות את קיומו של פרח החיים על הסף שבין הנגלה לנגלה בעולמנו, וכרשת שדרכה הכל ביקום הוא מחובר, ״כולנו אחד״.  פרח החיים היא אם כן נקודת השער, ״המעבר״ בין הרובד הנסתר אל הרבדים הנגלים של המציאות, והיא השער לכל הגיאומטריה המקודשת כולה.

שפת האור היא ידע שמקורו בשושלת עתיקה של מרפאים ממקסיקו (הקורנדרוס) שבתודעתם הצלולה הצליחו לזקק ולקודד את כל שמקתיים בעולם שלנו דרך קודים של גיאומטריה מקודשת ותדרי צבע, היא בעבורי המקום בו ״פרח החיים נפתח״ ואנו זוכים להכיר ואף לעבוד באופן מודע עם הקודים שבוראים את כל שמתקיים במציאות חיינו. עוד על שפת האור כאן.