המחלוקת העיקרית שאני מכירה בין המידעים ה”מדעיים, לאלה ה”רוחניים” סביב הד.נ.א נוגעים למספר הסלילים.
במודל הסטנדרטי של המדע מוכרים שני סלילים של ד.נ.א. המידע הזה הפך לנחלת הכלל ובמשך הרבה דורות מעבירים בספרי הלימוד ובמדיות את האילסוטרציות והצילומים של הסלילים הכפולים וחלבונים הקשורים ביניהם כמו סולם.
יחד עם זאת, מיפוי הגנום האנושי איננו מסביר 97% מהמידע הגנטי שנמצא בנו, ומבחינת המדע נחשב כד.נ.א זבל – junk DNA ! היות ואין למדע הסבר לגבי השימוש והתפקוד שלו במערכת האנושית.

על פי מסורות רוחניות רבות, גם אלה שמגיעות משושלות עתיקות של מרפאים ויודעי סוד, וגם תקשורים ומידעים חדשים של ה״ניו אייג׳״, מגלים שיש לנו למעשה 12 סלילים, כאשר רק שניים מהם הם בממד שלנו ולכן אנחנו יכולים לתפוס אותם (או לגלות אותם במעבדה) , בעוד שאר הד.נ.א הוא במצב של רב-מימדיות, ואנחנו יכולים לגשת אליו אנרגטית, לעבוד איתו, להביא לידי ביטוי תכונות ומאפיינים שקיימים בו, כל הדברים אשר קורים במסגרת של ריפוי רב-מימדי.
סליל DNA מורכב מאינספור סלילים קטנים המוטמעים אחד בתוך השני בצורת הסליל, או ״צמה״, והאופן בוא הצמה הזו מסולסלת הוא זה שקובע איזה איכויות יכולות לבוא לידי ביטוי בחיים ואיזה יישארו רדומות ובלתי גלויות.

המסורת השאמנית של הקורנדרוס מלמדת אותנו אודות קיומם של 12 סלילים, אשר שניים מהם הם בתוך הגוף, 2 מהם בצ׳אקרת הכתר (אצל אנשים מסוימים 3), והשאר ״מסתובבים״ בהילה האנרגטית שלנו. הריפוי האנרגטי שעבר דרכם מאפשר ״לגעת״ בכל אחד מהסלילים בצורה אנרגטית ולרענן אותם, כלומר להטעין אותם מחדש באור, על ידי כיווץ ופתיחה מחודשת בצורה שתואמת יותר את הפוטנציאלים הנעלים של המטופל (טכניקה הכמונה unzipping).

 רב מימדיות פרקטלית

טכניקה עוצמתית נוספת שמועברת בחניכה הינה כתיבת מפת ד.נ.א , שדרכה מקודדים גנים חדשים ישירות לתוך הDNA.
זהו טיפול עמוק ומשמעותי. כתיבת המפה היא הצהרה מאד מדויקת ומחויבת לתנועה חדשה בחיים. היא נותנת הכוונה לאילו איכויות יכולות לבוא לידי ביטוי בחיים ואילו יחדלו מלהתבטא.בדרך כלל תהליך ד.נ.א משלב את שתי הטכניקות של כתיבת מפה + ריפוי אנרגטי – והתהליך כולו מהווה מקפצה אדירה בחיים.

בעיני, יפה לראות שעם הזמן מופיעים עוד ועוד מחקרים מתחומי המדע שמתחילים להכיר ב “התרחבות” של הד.נ.א. התודע הפלנטרית המתפתחת מאפשרת גם למדע לגלות את מה שהיה ידוע בקרב השבטים מזה דורות. למשל, הנה מחקר משנת 2013 שמדבר על קיומם של 4 סלילים. על פי הגישה כאן יתכן ואנחנו בעצם מתרחבים להכיל עוד מהמידע האינסופי / אנרגיה אינסופית / אלוהות שאנחנו. והד.נ.א מראה את זה כביטוי פיזי. לקישור