הניסיון שלי בעבודה עם אנשים בתהליכי ריפוי אנרגטי ועם ה״קול הקוסמי״, התגלה והתבהר בי שאחד הצלילים המשמעותיים ביותר והעמוקים ביותר לטרנספורמציה באמת התא והד.נ.א הוא הציר שאני קוראת לו רגש – ד.נ.א.
הכוונה היא שדרך המקומות ה”חשוכים” שלנו, כל אותם רגשות דחוסים של כאב, פחד, נפרדות, צער – שאנחנו כל כך רגילים לנסות לדחוק אותם הצידה שלא יפריעו למהלך חיינו ה’תקין’ – כל הרגשות הללו הם למעשה שער לעוצמה שלנו, ולחכמה הגבוהה הטמונה בתוך הד.נ.א. 

הד.נ.א – כמכיל את כל המידע האישי הקוסמי שלנו, מחכה לקבל הוראה”להוריד” עבורנו מידעים בהתאם להתפתחות שלנו.
חוקר הד.נ.א דן וינטר המבריק בגאונותו מתאר את הד.נ.א כמנגנון משוכלל בו ה״צמה״ ממנה מורכב הד.נ.א מושפעת מהרמונית הלב – כלומר האופן בו הלב משדר שולח איתותית לד.נ.א כיצד ל״הפתח״ (הרי סלילי הד.נ.א הן כמו שערות קטנות היוצרות צמות שהולכות ומתעבות – והיכולת של הRNA לקרוא את הנתונים מהד.נ.א מושפעת מאופן ״סילסול״ הסלילים). עוד על כך בוידאו:


אחת הדרכים העוצמתיות שמצאתי לעשות את העבודה הזו, היא בפשטותה – מתן מקום לרגש שלנו, במלואו כמו שהוא, והקול עוזר לנו לעשות את זה, כמו מחזיק בעבורנו את פנס האור שלנו, בעודנו צוללים אל תוך המחשכים. וכמובן שתמיד נוח וקל יותר לעבור את החוויה הזו יחד עם תמיכה ועם אדם נוסף שמחזיק עבורנו את המרחב לכך.
לפרטים נוספים מוזמנים לקרוא עוד בדף מפגש אישי וגם פשוט ליצור קשר