העבודה עם צלילים וגיאומטריות היתה נפוצה ביותר בימי למוריה ואטלנטיס לריפוי, הארכת חיים, יצירה בחומר – כל הדברים שאנחנו מגלים אותם מחדש כאפשריים, מה שעד לא מזמן נראה רק כקסם או מדע בדיוני. התחום הזה לוקח אותנו אל העתיד ששורשיו קדומים. כמו עושה פסיעה ומגשר את הידע העתיק לידע החדש.
הנה המדע מגלה את זה מחדש – על היכולת המופלאה של גלי קול להשפיע על חומר ולשנות את שדה הכבידה:

האם קול וצלילים הם חלק מהטכנולוגיה שבעזרתה בנו את הפירמידות ומקדשים עצומים אחרים ברחבי הפלנטה שבנייתן עודנה תעלומה?
האם קול יכול להוות טכנולוגיה של אנטי-כבידה?

אני רוצה לשתף שהחשיפה למידעים מהסוג הזה התרחבה מאד יחד עם החשיפה למידע של נאסים הארמיין, תורת השדה מאוחד וטכולוגיה באנרגיה חופשית, שהיא גם טכנולוגיה אנטי-גרביטציונית. כנראה שבאחד הגלגולים הקודמים עסקתי בטכנולוגיות הללו, מה שמוביל אותי כיום “להיזכר” בכוחות הקסם / הטבע הללו.
באחד מביקורי במעבדות של ה-RESONANCE PROJECT FOUNDATION בהוואי, מכון המחקר והפיתוח של נאסים, בעודי מסתובבת במסדרונות ואוחזת בידי את הקריסטל שלו שמדגים את הטכנלוגיה, נבעו מתוכי שירים מאד עוצמתיים שהתדר שלהם נשא את הידע העתיק הזה. אלה היו תפילות, חלקן בשפה עתיקה אוניברסאלית, חלקן בעברית, היום וטכנולוגיה שכזו היתה גם בבית המקדש. זהו המקום העמוק ביותר בו החקירה שלי הובילה אותי – והקשר בין קול, גיאומטריה, אנטי-גרביטציה, ריפוי והחייאה מחדש נוכח מאד בתוך תאיי, כמו של רבים מחברי והקולגות שלי, ומעניין מאד לעקוב אחרי ההתפתחות התודעתית האנושית – עד כמה יורשה לנו להיזכר, עד כמה נוכל לדעת לנצל ולעבוד עם הידע שמתעורר בנו.

פרויקט Earth Mantras – הוא פרויקט בהתהוות שנשען על ביטוי תדרי קול רב-מימדיים שהתגלו והקבלנו במקומות עוצמה בפלנטה ומובילים לשינוי מצב תודעתי ולריפוי ברמת התא – להאזנה.

המלצות למעוררי השראה

  • טום קניון – אומן, מתקשר צלילים, לינק
  • ד”ר טוד אובוקיטוס וצלילים למוריאניים לריפוי ד.נ.א והפעלת בלוטת האצטרובל, לינק