סקירה קצרה וכללית לקראת יציאת סרטו של סטיבן גריר – סיריוס
(Steven Greer – SIRIUS)

Steven Greer
בערב ראש השנה (16.9.12), כמה סמלי ומיוחד, התקיים ערב ייחודי ומרגש בסנטה מוניקה, קליפורניה, שהיתה לי הזכות להשתתף בו. השהות שלי כרגע בארה”ב היא חלק מהתהוות, רקימה וגיבוש של חזון אישי להקים מרכז ללימוד וחוויה של מידע פורץ דרך בתחום של טכנולוגיה שבהרמוניה עם הבריאה, של אנרגיה חופשית, של מודעות ומוצרים תומכי חיים בתדר גבוה.

הרצאה זו מהדהדת את אותה כוונה, ועל כן שמחתי מאד לנכוח בה, וגם עלה לי רצון עמוק לשתף את ההתרשמות שלי, כחלק מהכוונה להפיץ את המידע הזה, ולתמוך באלה העוסקים בפועל ביצירת אלטרנטיבה שפויה לחיים אנושיים על כדור הארץ.

ה”קריאה” לשתף את המידע הזה היא חלק מכוונה רחבה יותר של להיות “גשר” ונציגה של המידע מהסוג הזה, תפקיד שאני לוקחת על עצמי לא בקלות ראש בכלל, וכן מתוך חיבור לשליחות האישית שלי. הכוונה שלי היא להנגיש לקהל הישראלי את מה שאני תופסת כהתפתחויות הכי רלוונטיות לעתיד של החברה האנושית, מתוך הפרספקטיבה הייחודית שלי, כי אנחנו, הדור הזה, הוא בעיני הגשר לעולם החדש, ואנו יוצרים אותו יום יום בתודעתנו.

כוונתי היא אם כן לחזק את התודעה ואת הידיעה שהדברים האלו מתרחשים בעולם ואנחנו חלק מרשת הולכת וגוברת של אנשים שמתעוררים, שואלים את השאלות הנכונות, מסתכלים כל הזמן פנימה לתשובות, ומגלים את ההדהודים התואמים בצורה של מדע חדש, חזון לחברה ברת קיימא וידיעה שהסוד הוא קודם כל ובסופו של דבר – אהבה.

רבים בוודאי כבר שמעו על הסרט החדש שמופק בימים אלה ומסכם את מפעל חייו של ד”ר סטיבן גריר עד לנקודת זמן זו. לפני מספר חודשים הופץ באינטרנט ובפייסבוק הקדימון של SIRIUS – הסרט התיעודי ששם לעצמו מטרה לחשוף את כל המידע המוסתר והמוכחש אודות קיומם של חיים חוץ פלנטריים. הסרט מביא מסמכים סודיים, עדי מפתח ומאיר את החיבור ואת הקשר של כל הנושא הזה לתחום של אנרגיה חופשית ודרכו את החזון ליצור עתיד חדש לאנושות המבוסס על טכנולוגיה של אנרגיה חופשית ואינסופית, חיים ברי קיימא ומדע התודעה שהוא המקום בו הרוחניות והמדע נפגשים.

כחלק מהצילומים של הסרט, הבמאי החליט לערוך אירוע רב משתתפים בו סטיבן גריר יספר את סיפורו לפני קהל. הקהל מנה כ- 520 אנשים (הארוע היה SOLD OUT), האבטחה היתה כבדה (דבר די נדיר בארה”ב מחוץ לשדות תעופה), וההתרגשות היתה גבוהה. מאז קורס ההכשרה של ה-Resonance Project לא חשתי התרגשות כזו שנבעה מהקרבה לאמת וממידע שהוא מבחינתי מהפכני.

בסקירה קצרה זו אני מבקשת לתמצת את מה שקלטתי מההרצאה. זה יהיה יותר בבחינת הלך הרוח והצגת הנושא על חלק מרבדיו, והרבה פחות נתונים ושמות (אם כי הם צוינו במדויק לחלוטין אך לא רשמתי הכל ואסור היה להקליט).

אז מה לכל זה ולעב”מים?

אני חייבת לציין שבאופן אישי שאלת קיומם של עב”מים מעולם לא עניינה אותי, עד לפני כשנה כאשר נכחתי בקורס עם נאסים הרמיין (Nassim Haramein) ואחרי שלב הפיזיקה המרתק, פתאום הגיע שלב התרבויות הקדומות, ואליו, כבחוטי קסם (ואז בעיני כהזייה) התלוותה כל החשיפה של ההקשר של טכנולוגיה שבהדהוד עם הבריאה לתרבויות חוץ פלנטריות – שיש להן את ההבנה הרוחנית, הפיזיקלית והטכנולוגית – שזה בעצם אותו דבר – ולכן הן יכולות לנוע בין גלקסיות ולבוא לבקר אותנו.

החלק הזה בקורס היה בשבילי מאד קשה לעיכול, אך עם הזמן זה התחיל לחלחל ולהישמע הרבה פחות דרמטי והזוי, תוך הבנה שמלכתחילה זה נתפס ככזה כי כך לימדה אותי החברה, ולא כי זאת היתה דעה אישית שגיבשתי מתוך התנסות ותהליכים פנימיים.

וכן, מאז הם נגלו אלי, חלליות, אנרגיות, התנסויות בזמן חלום. עובדת קיומם נהייתה לי ברורה, רק ששמתי לב שעדיין לא נוח לי לדבר על זה, ומחוץ למעגלים ה”רוחניים” הנושא המשיך לגרור תגובות של לעג וחוסר אמון (ושוב – כדאי להסתכל מאיפה זה נובע. לפי סטיבן גריר לעג והגחכה זוהי האסטרטגיה הראשית להעלמת והכחשת הנושא).

והנה אני נקראת להרצאה הזו, באמונה מלאה שאני צריכה לשמוע את המידע הזה, ולאחריה, תשוקה גדולה לשתף.

אז מספיק עם ההקדמה, אז מה הלך שם?

סטיבן גריר היה מנהל מחלקה של רפואה דחופה במדינת צפון קרוליינה בארה”ב כאשר הוא התחיל לחטט בתחום הזה. עם הזמן וההתעמקות הוא החל להבין שאין באמת שום גוף או ארגון, גבוה בדרגתו ככל שיהיה, שיכול לעשות את העבודה הזו (והסיבות יוסברו), ולכן, כך הוא הבין, שאם הוא רוצה שמישהו יעשה את החקירה הזאת באופן יסודי, זה יצטרך להיות הוא.. ואם יש סיכוי שהפלנטה שלנו תינצל מההרס, הזיהום,העוני, חוסר השוויון הכלכלי והמגיפות האנושיות והאקלימיות השונות שהן תוצאה של היחס שלנו אחד לשני ולפלנטה, הוא מוכן להקדיש את כל זמנו לחשוף את מה שהוא מכנה “גניבת הכספים הגדולה ביותר בתולדות ההיסטוריה של האנושות”.

החקירה שלו את המקרים השונים של דיווחים על תצפיות עב”מים העלתה את הנקודות הבאות: (הערה: כאמור אני סוקרת את הדברים בצורה כללית בלבד, בבקשה לאלהיתפס למספרים, וכמו כן אני גם לא אנקוב בשמות על אף שהוא עשה זאת בהרצאה. פשוט לא יכולתי לעקוב בצורה מדויקת אחרי כל הפרטים ואסור היה להקליט – לכן כל הפרטים העובדתיים פה מובאים כהערות כלליות. מן הסתם הכל ייחשף בסרט כשיהיה מוכן…)

על אף שיש עשרות אלפי מקרים של תצפיות (ויש לו את המסמכים המקוריים של הרבה מהם, כולל ראיונות אישיים עםהכותבים בעצמם), אנשי מפתח בממשל האמריקאי, כולל נשיאים ומזכירי מדינה שהוא נפגש איתם אישית – אין להם גישה למידע הזה (סטיבן זומן אליהם מתוך בקשתם שהוא יחשוף בפניהם את המידע שהוא אוסף)…

יש מנגנון סתרים, ממשלת צללים, שגונב 300-200 מיליון דולר בשנה מהתקציב (עד כה להערכתו מדובר ב-3.4 טריליון דולר), והוא מוסתר ומוכחש גם בפני הדרגים הגבוהים ביותר. המנגנון הזה אוסף עדויות ואז מסתיר אותן,

ויותר מכך – הוא עובד במעבדות ליצור בצורה טכנולוגית מתוחכמת מעין “רובוטי חייזרים”, שמטרתם ליצור פחד והטעיה. הרבה מה”חטיפות” שאנשים דיווחו עליהן לא היו של יצורים ממשיים מכוכבים אחרים אלא פרי יצירתם של אותם “פרויקטים שחורים” שמשלמי המיסים האמריקאיים מממנים מבלי לדעת.

ומכל זה אפשר להגיע לחלק המעניין באמת, המשמעותי ונושא הבשורה:

היצורים החוץ ארציים מגיעים אלינו מתוך הבנה פיזיקלית של חוקיות היקום. הם מגיעים ממרחקים עצומים, מגלקסיות שכנות, וזה אפשרי רק במהירויות שהן הרבה מעבר למהירות האור. הם עוברים בחורי תולעת, הם דולים את האנרגיה האינסופית מהריק (לפירוט על המידע הזה אפשר ורצוי לקרוא על Nassim Haramein בדף היקום המחובר באתר, שהבין את החוקיות הזו ומייצר בעצמו טכנולוגיה כזו).

התנועה שלהם היא בהרמוניה עם היקום. הם לא שורפים שום חומר בשביל ליצור תנועה והם לא משאירים זיהום.התנועה שלהם היא רב מימדית, שזו תכונה פיזיקלית (לא פחות מרוחנית!),זו טכנולוגיה של אנרגיה חופשית, ולאנושות מסתבר יש את ההבנה הזו כבר מעל ל-60 שנה. מדענים רבים במאה השנה האחרונות, שניקולה טסלה הוא המפורסם מביניהם, הבינו את החוקיות הזו והמציאו טכנולוגיה שימושית שהוחרמה והועלמה, וזה מה שהפרויקטים השחורים עובדים איתה, רק שהם לא מגלים. למה?

התשובה היא תעשייה של 600 טריליון דולר בשנה של נפט, גז, פחם, ובקיצור – כל הטכנולוגיה הישנה שהורסת ומזהמת את כדור הארץ. אז מתוך ההקשרים האלה, שאלת קיומם של יצורים חוץ פלנטריים הופכת משאלה של סקרנות קוסמית ואמונה רוחנית לאפשרות ממשית ובת קיימא למין האנושי להמשיך להתקיים על פני הכוכב הזה. לי ולרבים אחרים זו נראית האלטרנטיבה הטובה ביותר, והיא אפשרית, הטכנולוגיה כבר קיימת. התודעה הקולקטיבית האנושית צריכה לקפוץ מדרגה ולהכיר באפשרות הזאת ולברוא אותה כפוטנציאל ממשי. הממשלות לא יכולות לדחוף את השינוי הזה. הן רק יכולות להצטרף.

היקום הוא הולוגרפי-פרקטלי. ולכן… אם נבין את עצמנו, כיצורים ביקום הזה, את טבענו האינסופי ואת התודעה שלנו, נבין את הטכנולוגיה הזאת ונוכל לעבוד איתה. זהו השלב הבא באבולוציה שלנו. זה הזמן להבין את החיבור בין רוח לחומר. זה מתחיל מבפנים.

חלק מההסתרה היא גם מסע של פיתוח אמצעי הפחדה כדי להגביר את תקציב הבטחון האמריקאי (שממנו הם גונבים) וליצור אמצעים לשליטה באוכלוסיה. יש להם פיתוחים טכנולוגיים שמידמים ליצורים ונועדו לזרוע וליצור פחד ובהלה ופניקה. הם עשויים להשתמש בהם בצורה המונית ליצור פניקה עולמית. אם וכאשר יגיע רגע כזה, דרכו ינסו ליצור שליטה עולמית, ומלחמה אוניברסלית, בואו נדע שזוהי אשלייה. בואו ניצור בתודעה שלנו מציאות של שלום אוניברסלי. בואו ניצור קואליצית אזרחים שקוראת לחשיפת האמת, לפיתוח טכנולוגיות של אנרגיה חופשית, של חיבור של הלב בין כל היצורים החיים –על הפלנטה הזאת ומחוצה לה.Sirius Poster

סטיבן גריר מוציא אנשים למסעות של התחברות דרך הלב והתודעה ליצורים החוץ פלנטריים. דרך חיבור של לב והרמוניה וכוונה של שלום, הם באים ומברכים ומהדהדים אהבה.

תודעתית – מסעות אישיים וקבוצתיים כאלה זוהי ההשפעה הגדולה ביותר שאנחנו יכולים לעשות ולעזור ולסייע. הגאולה מתחילה מבפנים. דרך התודעה האישית שלנו.

השינוי קורה עכשיו, בדור שלנו. אנחנו צריכים להשאיר לדורות הבאים כוכב לחיות על גביו ולנוע ממנו ואליו. הפתרון כבר קיים! הדרך להעצמתו היא על ידי אמונה, שיתוף, לימוד ותמיכה!

תודה על ההתעניינות וההסכמה להיחשף למידע!

כל טוב ואהבה, סמדר

אפשר לראות את הסרט כעת בחינם בYouTube – מעבר לקישור כאן.